Hoşgeldiniz!

Eksik parçanızı buldunuz artık sizde paylaşılan bilgilerden yararlanabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz..

Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

SimpleLogin.io Nedir ve Nasıl Kullanılır?(Fake Mail sitesi)

4nk

Moderatör
Ticaret Puanı: 1 / 0 / 0
Katılım
12 Ocak 2023
Mesajlar
1,110
SimpleLogin.io, kişisel gizliliğinizi korumanıza yardımcı olan bir e-posta yönetim aracıdır. Bu araç, birçok farklı web sitesinde kayıt olurken kullanabileceğiniz sahte veya geçici e-posta adresleri oluşturmanıza olanak tanır. Böylece, kişisel e-posta adresinizin spam ve istenmeyen mesajlarla dolmasını önleyebilirsiniz.

SimpleLogin.io nasıl kullanılır?

  1. SimpleLogin.io web sitesine gidin:
  2. "Sign up" düğmesine tıklayın ve hesap oluşturma sürecini tamamlayın.
  3. Ana Sayfa'da "New Alias" seçeneğine tıklayın: Bu seçenek, yeni bir sahte e-posta adresi oluşturmanıza olanak tanır.
  4. Yeni e-posta adresinize bir isim verin: Bu isim, SimpleLogin.io hesabınızda kayıtlı olan tüm sahte e-posta adreslerinizi yönetmenize yardımcı olacaktır.
  5. Yeni sahte e-posta adresinizi kullanın: Şimdi, farklı web sitelerinde kayıt olurken bu yeni e-posta adresini kullanabilirsiniz. SimpleLogin.io, bu e-posta adresine gelen tüm mesajları doğrudan gerçek e-posta adresinize yönlendirir.
  6. İstenmeyen mesajları engelleyin: SimpleLogin.io, belirli bir sahte e-posta adresine gelen mesajları filtreleyebilir veya engelleyebilir. Böylece, spam veya istenmeyen mesajlarla dolu bir gelen kutusu ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
SimpleLogin.io, gizliliğinizi korumak için yararlı bir araçtır. Ancak, unutmayın, SimpleLogin.io aracılığıyla aldığınız mesajları mutlaka kontrol etmeniz gerektiğini ve önemli bilgiler içeren mesajları kaçırmamak için dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın.
 
Üst