Hoşgeldiniz!

Eksik parçanızı buldunuz artık sizde paylaşılan bilgilerden yararlanabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz..

Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

Webtehost.Com İnt Bilişim Hizmetleri

Üye
Katılım
27 Şub 2024
Mesajlar
1

webtehost.com.png

Webtehost.Com İnt Bilişim Hizmetleri​- Biz Kimiz?
Biz bu işi severek yapmayı hedef olarak seçtik. 2017 Nisan ayında kurulmuştur. 2017 Mayıs ayında yeni alt yapımızı tamamladık ve son olarak web sitemizi yeniledik. WEBTEHOST İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ aktivite alanı olarak kendisine web tasarım, web programlama ve uygulamaları, web hosting, sunucu kiralama, sanal mağaza tasarımı ve kurulumu ve bütün bu alanlarla ilgili teknik destek ve danışmanlık hizmetini seçmiştir.

- Vizyonumuz
Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddialı bir pazar payına sahip olarak Türkiye'de alanında öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Avrupa seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak.

- Misyonumuz
Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

- Teknik Alt Yapımız
WEBTEHOST İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ, teknik altyapı olarak güvendiğiniz markaların en son teknoloji ürünlerinden amacına ve vereceği hizmete en uygun olanlarını seçmektedir. Sunucularımızda işletim sistemi olarak Windows veya Linux kullanılmaktadır.

Bütün ürünlerimizde Intel, AMD, HP, Dell, Cisco'nun da aralarında bulunduğu her biri alanında uzmanlaşmış, kaliteli hizmet sunan markaları tercih etmekteyiz.

- Kampanyası

Firma sayfaları , kişisel sayfalar ve basit kullanımlar için alan adınızı alarak alan adı ücretinden daha yüksek miktarlara herhangi bir web hosting paketi almadan da bir sayfa hazırlayabilirsiniz.

Alan adınızın boşta durmasını engellemek ve aktif kullanmanızı sağlamak adına alan adı kayıtlarının yanında ek ücret talep etmeden ücretsiz olarak sizlere hosting sağlıyoruz.

Kampanya süresi 09.02.2024 - 09.06.2024 Tarihleri arası Geçerlidir. Sizlerde kampayaya hemen katılım sağlamak için bir alan adı alın ücretsiz hostingin keyfini çıkarın.

web adresimiz;

e-posta; info@webtehost.com iletişim adreslerimize ulaşarak yada web sitemize üye olup destek talebi açarak sizde hemen merak ettiklerinizi sorabilir, size uygun paketleri seçebilirsiniz. ve diğer kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. İyi günler iyi çalışmalar sorunsuz keyifli teknolojiler dileriz.
 
Üst