Hoşgeldiniz!

Eksik parçanızı buldunuz artık sizde paylaşılan bilgilerden yararlanabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz..

Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

ücretsiz PHP tabanlı web site temaları

4nk

Moderatör
Ticaret Puanı: 1 / 0 / 0
Katılım
12 Ocak 2023
Mesajlar
1,110
  1. FreeHTML5.co
FreeHTML5.co, ücretsiz, duyarlı HTML5 temaları sunan bir web sitesidir. Bu temalar, kurulumu kolay, çok amaçlı ve kullanışlıdır. Herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan bile kullanabilirsiniz.

Demo ve İndirme Linki:

  1. Colorlib
Colorlib, ücretsiz ve duyarlı WordPress temalarının yanı sıra HTML, Bootstrap, ve CSS tabanlı ücretsiz web site temaları sunan bir web sitesidir. Temaları profesyonelce tasarlanmış ve birçok sektöre uygun.

Demo ve İndirme Linki:

  1. Templated
Templated, CSS ve HTML tabanlı bir web sitesi temaları arşivi sunan bir web sitesidir. Temaları mobil cihazlara uyumlu ve SEO dostudur.

Demo ve İndirme Linki:

  1. Just Free Templates
Just Free Templates, HTML tabanlı ücretsiz web site temaları sunan bir web sitesidir. Temaları kategorilere göre düzenlenmiştir ve özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir.

Demo ve İndirme Linki:

  1. OS Templates
OS Templates, HTML ve CSS tabanlı ücretsiz web site temaları sunan bir web sitesidir. Temaları farklı sektörlere uygun, mobil uyumlu ve özelleştirilebilirdir.

Demo ve İndirme Linki:
 
Üst