Ho┼čgeldiniz!

Eksik par├žan─▒z─▒ buldunuz art─▒k sizde payla┼č─▒lan bilgilerden yararlanabilecek, payla┼č─▒mda bulunabilecek ve ├Âzel mesaj g├Ânderebileceksiniz..

Hemen Kay─▒t Olmak ─░├žin T─▒klay─▒n!

­čÜÇ TR PayPal Ki┼čisel Hesap ԺɭčĆć YURTDI┼×I SMS ONAYLI ­čÜÇ Sadece 299TL! ­čĺą KAMPANYAYI KA├çIRMA..­čÄâ­čÄâ

├ťye
Ticaret Puan─▒: 0 / 0 / 0
Kat─▒l─▒m
27 Ocak 2023
Konumuz mobil uyumludur. Koyu ve a├ž─▒k forum temas─▒na duyarl─▒d─▒r.
-Selam Dostlar :r65:
-Uzun s├╝redir forum d─▒┼č─▒nda PayPal Hesap sat─▒┼č─▒ yap─▒yorum burada da herkes uygun fiyattan yararlans─▒n istedim.

Bu Y├╝zden Sizlere konu a├žmak istedim.
Detaylardan bahsedeyim ;

Bana PayPal Almak i├žin ula┼čt─▒n─▒z diyelim bana iletmeniz gereken bilgiler ┼čunlar.

Ad─▒n─▒z Soyad─▒n─▒z
Do─čum Tarihiniz G├╝n Ay Y─▒l
Telefon Numaran─▒z TR (Daha ├Ânce paypal a├žmay─▒ denememi┼č veya a├žm─▒┼č olmaman─▒z gerekli)
Eski ad─▒ transferwise yeni ad─▒ wise.com dan hesap olu┼čturman─▒z oradak─▒ euro ─▒ban─▒n─▒z gerekli.

Yukar─▒da ki bilgileri bana iletti─činiz takdirde hesab─▒n─▒z Max. 1 saat i├žerisinde teslim edilir.

PayPal Hesab─▒n─▒z size teslim edildikten sonra TR ip adresinizle mobil - pc taray─▒c─▒ yada mobil paypal uygulamas─▒ndan giri┼č yapabilirsiniz.
Hesaptan Para g├Ânderimi yapabilir ├žekim yapabilirsiniz.
Hesab─▒n─▒za Dilerseniz sanal kart dilerseniz banka kart─▒ ba─člayabilirsiniz.
PayPal ile ├Âdeme alan t├╝m yerlere ├Âdeme yapabilirsiniz ├Âdeme alabilirsiniz.
Hesab─▒n Ana Para birimi Euro'dur. Fakat PayPal hesab─▒ t├╝m para birimlerini desteklemektedir.

Business Hesap ─░le Ki┼čisel Hesab─▒ birbirinden ay─▒ran farklardan bir tanesi Api ile business paypal hesab─▒n─▒z─▒ websitenize pos olarak ba─člayabilirsiniz.

Hesap Fiyatlar─▒ ;

Ki┼čisel Hesap 299₺

─░leti┼čim ;

"Hesap al─▒m─▒ndan sonra hi├žbir ┼čekilde yapt─▒─č─▒n─▒z yada ald─▒─č─▒n─▒z ├Âdemeleri desteklemiyoruz bu sebeple garanti/iade yoktur."
Fakat her zaman tam destek veriyor diledi─činiz sorunuza cevap veriyoruz.

├ťst