Hoşgeldiniz!

Eksik parçanızı buldunuz artık sizde paylaşılan bilgilerden yararlanabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz..

Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

🚀 TR PayPal Kişisel Hesap ⭐🏆 YURTDIŞI SMS ONAYLI 🚀 Sadece 299TL! 💥 KAMPANYAYI KAÇIRMA..🎃🎃

Üye
Ticaret Puanı: 0 / 0 / 0
Konumuz mobil uyumludur. Koyu ve açık forum temasına duyarlıdır.
-Selam Dostlar :r65:
-Uzun süredir forum dışında PayPal Hesap satışı yapıyorum burada da herkes uygun fiyattan yararlansın istedim.

Bu Yüzden Sizlere konu açmak istedim.
Detaylardan bahsedeyim ;

Bana PayPal Almak için ulaştınız diyelim bana iletmeniz gereken bilgiler şunlar.

Adınız Soyadınız
Doğum Tarihiniz Gün Ay Yıl
Telefon Numaranız TR (Daha önce paypal açmayı denememiş veya açmış olmamanız gerekli)
Eski adı transferwise yeni adı wise.com dan hesap oluşturmanız oradakı euro ıbanınız gerekli.

Yukarıda ki bilgileri bana ilettiğiniz takdirde hesabınız Max. 1 saat içerisinde teslim edilir.

PayPal Hesabınız size teslim edildikten sonra TR ip adresinizle mobil - pc tarayıcı yada mobil paypal uygulamasından giriş yapabilirsiniz.
Hesaptan Para gönderimi yapabilir çekim yapabilirsiniz.
Hesabınıza Dilerseniz sanal kart dilerseniz banka kartı bağlayabilirsiniz.
PayPal ile ödeme alan tüm yerlere ödeme yapabilirsiniz ödeme alabilirsiniz.
Hesabın Ana Para birimi Euro'dur. Fakat PayPal hesabı tüm para birimlerini desteklemektedir.

Business Hesap İle Kişisel Hesabı birbirinden ayıran farklardan bir tanesi Api ile business paypal hesabınızı websitenize pos olarak bağlayabilirsiniz.

Hesap Fiyatları ;

Kişisel Hesap 299₺

İletişim ;

"Hesap alımından sonra hiçbir şekilde yaptığınız yada aldığınız ödemeleri desteklemiyoruz bu sebeple garanti/iade yoktur."
Fakat her zaman tam destek veriyor dilediğiniz sorunuza cevap veriyoruz.