Hoşgeldiniz!

Eksik parçanızı buldunuz artık sizde paylaşılan bilgilerden yararlanabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz..

Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

İşe Yarar Tarayıcı Eklentileri🚀

Moderatör
Katılım
15 Ocak 2023
Mesajlar
10
1 - Unsplash For Chrome

1626916076862smBb07sZ.gif


Link:

İnternet çağında, tüm resimlerin kullanım için ödenmesi gerekmiyor, ancak resimlerin gelişigüzel kullanımından kaynaklanan telif hakkı anlaşmazlıkları gerçekten çok zahmetli olacak.
Unsplash, kullanıcıların telif hakkı olmayan görüntüleri bulma ve kullanma verimliliğini gerçekten artıran bir uzantı programıdır.

2 - Web For Tiktok

2067794125.png

Link:


TikTok şu anda gençler arasında en popüler uygulamalardan biri. Chrome üzerinden PC+mobil terminallerinde tam kapsama alanı sağlıyor. Gerçekten iyi bir ürün!

3 - Chrome Better History
2077751477.png


Link:


Chrome Better History, geçmiş kayıtlara dizin eklemek için bir takvim kullanır ve herhangi bir tarihin geçmiş kayıtlarına tek tıklamayla doğrudan erişim sağlar. İşlev pratiktir ve arama verimliliği büyük ölçüde iyileştirilmiştir

4 - Word Discoverer: Expand your vocabulary

2744647256.png


Link:


Ortalama İngilizce yeterliliğine sahip kişiler için, İngilizce bir web sayfasını açtığınızda her zaman yabancı kelimeler bulabilirsiniz, ancak bu tam metnin okunmasını etkilemez, bu nedenle onu atlarsınız, ancak her zaman bu şekilde atlarsanız, İngilizce kelime dağarcığınız azalır. asla iyileştirilmeyecek, bu yüzden Birisi cesur bir fikir ortaya attı, neden web sayfasındaki nadir kelimeleri vurgulamıyor ?
 
  • Beğen
Tepkiler: 4nk
Üst