Hoşgeldiniz!

Eksik parçanızı buldunuz artık sizde paylaşılan bilgilerden yararlanabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz..

Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

⭐ İnstagram Kullanıcı Adı Üretme Botu⭐

Moderatör
Ticaret Puanı: 0 / 0 / 0
Merhabalar Python ile bir bot hazırladım bir müşterimin isteği üzerine ve satışa sunmaya karar verdim

İnstagram kullanıcı adı üretme botu
Txt dosyasında vereceğiniz isim,şehir veya herhangi bir kelime listesine Rakamlar ve . _ gibi simgeler ekleyerek kısa sürede yüksek sayıda benzersiz kullanıcı adı üretir 50 bin adet üretmesi 1 dakika sürmemektedir. 1 milyon adet üretime kadar test edilmiştir bot listedeki kelimelere rakamlar,nokta alt tire gibi instagramda izin verilen karakterler ekleyerek kullanıcı adları oluşturur ve açılışta girdiğiniz isimdeki dosyaya kaydedilir

Kelime listesinde benim hazırlamış olduğum 2800 adet isim bulunmaktadır,siz ekleme yapabilir veya şehir isimleri gibi farklı isimler ekleyebilirsiniz.

Bottan görüntüler
305085236.png

2779660095.png

46744731.png

ÖNEMLİ
Bot Açık Kaynaklı Olduğundan Teslim Edildikten Sonra İade Alınmayacaktır.
Python ile kodlanmıştır , kurulum yapamayanların bilgisayarlarına kurabilirim çalışır halde teslim edebilirim.
Ekstra özellikler için iletişime geçebilirsiniz , Kurulum sonrası herhangi bir destek verilmemektedir.

FİYAT : 400₺