Hoşgeldiniz!

Eksik parçanızı buldunuz artık sizde paylaşılan bilgilerden yararlanabilecek, paylaşımda bulunabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz..

Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

Anlık Mesajlaşma Uygulamaları: WhatsApp, mIRC, Skype, ICQ ve Özellikleri

4nk

Moderatör
Ticaret Puanı: 1 / 0 / 0
Katılım
12 Ocak 2023
Mesajlar
1,110
Anlık mesajlaşma uygulamaları, günümüzde hızla yaygınlaşan ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen teknolojilerdendir. 4nk.net olarak, sizlere anlık mesajlaşma uygulamaları olan WhatsApp, mIRC, Skype ve ICQ hakkında bilgi sunuyoruz.

WhatsApp, 2002 yılında kurulmuş olan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, mobil cihazlar için tasarlanmıştır ve ücretsiz olarak kullanılabilir. WhatsApp, internet bağlantısı olan herhangi bir cihazda kullanılabilir ve mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama, dosya paylaşma gibi özelliklere sahiptir.

mIRC, 1995 yılında kurulmuş olan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. mIRC, bilgisayarlar için tasarlanmıştır ve ücretli bir yazılımdır. mIRC, internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda kullanılabilir ve mesajlaşma, dosya paylaşma, sohbet odaları gibi özelliklere sahiptir.

Skype, 2003 yılında kurulmuş olan bir anlık mesajlaşma ve sesli arama uygulamasıdır. Skype, internet bağlantısı olan herhangi bir cihazda kullanılabilir ve mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama, dosya paylaşma gibi özelliklere sahiptir.

ICQ, 1996 yılında kurulmuş olan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. ICQ, bilgisayarlar için tasarlanmıştır ve ücretsiz olarak kullanılabilir. ICQ, internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda kullanılabilir ve mesajlaşma, dosya paylaşma, sohbet odaları gibi özelliklere sahiptir.

4nk.net olarak, sizlere anlık mesajlaşma uygulamaları olan WhatsApp, mIRC, Skype ve ICQ hakkında bilgi sunuyoruz. Bu uygulamalar, günümüzde hızla yaygınlaşmakta ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir.
 
Üst